UVZ1H102MHD
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1H102MHD
UVZ1H102MHD Hakkında
Nichicon UVZ1H102MHD, 1000 µF kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, through-hole montaj türüne sahiptir ve ±20% toleransa sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.0925 A ve 120 Hz'de 950 mA ripple akımını destekler. Güç kaynakları, ses sistemleri, invertörler ve genel sinyal filtreleme devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0925 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 950 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V