UVZ1H0R1MDD
CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1H0R1MDD
UVZ1H0R1MDD Hakkında
Nichicon UVZ1H0R1MDD, 0.1 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajı destekleyen bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 1000 saat ömür süresi garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, 10 kHz'de 2.6 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Gücü sınırlı devre tasarımları, filtrelem uygulamaları ve sinyal işleme devreleri için uygun bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.1 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V