UVZ1H010MDH
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1H
UVZ1H010MDH Hakkında
Nichicon UVZ1H010MDH, 1 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V voltaj dereceli olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, Through Hole montaj tipine uygun tasarlanmıştır. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir ve 1000 saat ömrü (105°C'de) özelliğine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olan kondansatör, low frequency'de 13 mA (120 Hz) ve high frequency'de 26 mA (10 kHz) ripple current değerlerine sahiptir. Güç kaynakları, filtering ve coupling uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, eski tasarımlarda yer alabilse de güncel projelerde yerini daha yeni teknolojilere bırakmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V