UVZ1E682MHD
CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1E682MHD
UVZ1E682MHD Hakkında
Nichicon UVZ1E682MHD, 6800 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile çalışmak üzere tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu kondansatör, 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Through Hole montaj tipine sahip radial can paketinde gelmektedir. 10 kHz'de 2.346 A ve 120 Hz'de 2.04 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devreler için kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.346 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V