UVZ1E4R7MDD
CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVZ1E4R7MDD
UVZ1E4R7MDD Hakkında
Nichicon UVZ1E4R7MDD, 4.7 µF kapasitanslı 25V radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bu bileşen, -55°C ile 105°C arasındaki geniş işletme sıcaklık aralığında çalışır. 1000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir. ±20% tolerans ile üretilmiş olan kondansatör, 10 kHz'de 50 mA ve 120 Hz'de 25 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Filtre, bağlantı ve decoupling uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 50 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V