UVZ1E330MDH
CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1E330MDH
UVZ1E330MDH Hakkında
Nichicon UVZ1E330MDH, 33 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim için tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. ±20% toleransı vardır. 10 kHz'de 136 mA ve 120 Hz'de 68 mA ripple akımı destekler. Şu anda üretim dışı durumdadır ve stok bulunabilirliği sınırlıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 136 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 68 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V