UVZ1E220MDH
CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1E220MDH
UVZ1E220MDH Hakkında
Nichicon UVZ1E220MDH, 22 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile tasarlanmıştır ve radial, can paketlemesinde sunulmaktadır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilebilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır. 105°C'de 1000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Ripple current özellikleri 10 kHz'de 116 mA ve 120 Hz'de 58 mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering işlemleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Not: Bu ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 116 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 58 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V