UVZ1E100MDD1TA
CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1E100MDD1TA
UVZ1E100MDD1TA Hakkında
Nichicon UVZ1E100MDD1TA, 10 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile tasarlanmış bu radial montajlı kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 1000 saat @ 105°C yaşam süresine sahiptir. 120 Hz'de 36 mA ripple current kapasitesine sahip olup, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye kolayca entegre edilebilen bu bileşen, anahat endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında yer alan güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V