UVZ1C472MHH
CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1C472MHH
UVZ1C472MHH Hakkında
Nichicon UVZ1C472MHH, 4700 µF kapasitansı ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltajda çalışan bu komponent, -55°C ile 105°C arasında geniş bir sıcaklık aralığında işletilmektedir. 105°C'de 1000 saat ömür süresi ile belirtilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devrelerinde ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj türüyle radial can paketinde sunulan komponent, 10 kHz'de 1.702A ve 120 Hz'de 1.48A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu part, eski tasarımların yerini almak için hazırdır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.702 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V