UVZ1C472MHD1TN
CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1C472MHD1TN
UVZ1C472MHD1TN Hakkında
Nichicon UVZ1C472MHD1TN, 4700µF kapasitanslı 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 10 kHz'de 1.702A ve 120 Hz'de 1.48A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve genel filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.702 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V