UVZ1C471MPD1TD
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1C471MPD1TD
UVZ1C471MPD1TD Hakkında
Nichicon UVZ1C471MPD1TD, 470µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömürlü tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 315 mA ripple current rating'i ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve diğer analog elektronik uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 315 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V