UVZ1C470MDD1TD
CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1C470MDD1TD
UVZ1C470MDD1TD Hakkında
Nichicon UVZ1C470MDD1TD, 47 µF kapasitanslı, 16V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montajlı bu komponent genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 1000 saat ömür garantisine sahiptir. Düşük frekans (120 Hz) da 79 mA, yüksek frekans (10 kHz) da 158 mA ripple akımına dayanır. Analog devreler, güç kaynakları, ses uygulamaları ve filtreleme işlemlerinde yaygın olarak tercih edilen bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 158 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 79 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V