UVZ1C333MRH
CAP ALUM 33000UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1C333MRH
UVZ1C333MRH Hakkında
UVZ1C333MRH, Nichicon tarafından üretilen 33000µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile tasarlanan bu radial tip kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montajına uygun olan bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahiptir. 10 kHz'de 3.9675 A, 120 Hz'de 3.45 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.9675 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V