UVZ1C330MDH
CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1C330MDH
UVZ1C330MDH Hakkında
Nichicon UVZ1C330MDH, 33 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kondansatör -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 1000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. Through hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. Ripple current özellikleri: 130 mA @ 10 kHz (yüksek frekans) ve 65 mA @ 120 Hz (düşük frekans). ±20% tolerans ile üretilmiştir. Radial, Can kasa tipi bu bileşeni güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Ürün şu anda Discontinued (Üretim Durdurulmuş) durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 130 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V