UVZ1C101MDH
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ1C101MDH
UVZ1C101MDH Hakkında
Nichicon UVZ1C101MDH, 100 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile çalışan bu komponent, genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimlenir. Yüksek frekans (10 kHz) koşullarında 172,5 mA, düşük frekans (120 Hz) koşullarında 115 mA ripple akım toleransı vardır. Ürün statüsü obsolete olup, eski tasarımlar ve bakım uygulamalarında karşılaşılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 172.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 115 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V