UVZ0J471MED
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ0J471MED
UVZ0J471MED Hakkında
Nichicon UVZ0J471MED, 470 µF kapasitans değerine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile tasarlanmış ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, can tipi pakette sunulan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% toleransı ile belirtilen kapasitans değeri, through-hole montajı için uygundur. 10 kHz'de 345 mA ve 120 Hz'de 230 mA ripple akım kapasitesine göre endüstriyel, tüketici elektronikleri ve güç yönetimi devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 345 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V