UVZ0J332MPD1TD
CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ0J332MPD1TD
UVZ0J332MPD1TD Hakkında
Nichicon UVZ0J332MPD1TD, 3300 µF kapasitanslı 6.3V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 1000 saat ömür değeri 105°C'de garantilidir. Through Hole montaj türüyle PCB'lere doğrudan lehimlenebilen bu kondansatör, 120 Hz'de 840 mA ve 10 kHz'de 966 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde, buffer uygulamalarında ve genel amaçlı elektronik devreler için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 966 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 840 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V