UVZ0J330MDH
CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVZ0J330MDH
UVZ0J330MDH Hakkında
Nichicon UVZ0J330MDH, 33 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltage ile çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değerine sahip olan ürün, 10 kHz'de 110 mA, 120 Hz'de 55 mA ripple current kapasitesi vardır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan entegrasyon sağlar. Filtreleme, güç kaynakları ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 110 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V