UVZ0J103MHD1TN
CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ0J103MHD1TN
UVZ0J103MHD1TN Hakkında
Nichicon UVZ0J103MHD1TN, 10000 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilim ile tasarlanmış, ±20% tolerans ve 1000 saat ömür (105°C) sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 1.8975 A ripple akımı ve 120 Hz'de 1.65 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipine uygun olup, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın şekilde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8975 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V