UVZ0J101MDH
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVZ0J101MDH
UVZ0J101MDH Hakkında
Nichicon UVZ0J101MDH, 100 µF kapasitansı ve 6.3V dereceli gerilim değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direkt olarak monte edilebilen bu bileşen, general purpose uygulamalarda kullanılan bir standar kondansatördür. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saat ömür süresi garantisinde bulunmaktadır. 142.5 mA @ 10 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 95 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesiyle düşük voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ve polar yapısı ile endüstriyel ve tüketici elektronik ürünlerinde filtre, bypass ve coupling uygulamalarında yer alır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 142.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 95 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V