UVY2W680MHD
CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY2W680MHD
UVY2W680MHD Hakkında
Nichicon UVY2W680MHD, 68 µF kapasitansa ve 450V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipinde tasarlanan bu komponentin çalışma sıcaklık aralığı -25°C ile 105°C arasındadır. 1000 saat ömrü 105°C'de garanti edilmektedir. ±20% toleranslı bu kondansatör, düşük frekansta 185 mA (120 Hz) ve yüksek frekansta 370 mA (10 kHz) ripple akım taşıyabilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 370 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 185 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V