UVY2W100MPD1TD
CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVY2W100MPD1TD
UVY2W100MPD1TD Hakkında
Nichicon UVY2W100MPD1TD, 10 µF kapasitansı ve 450 V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj türü ile through-hole PCB tasarımlarına uygundur. ±20% tolerans, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve 105°C'de 1000 saat ömür ömrü ile endüstriyel ve ticari elektronik cihazlarda, güç kaynakları, konvertörler, invertörler ve filtre uygulamalarında kullanılmaya uygundur. 10 kHz'de 89.6 mA ve 120 Hz'de 56 mA ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans ve düşük frekans uygulamalarını destekler.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 89.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 56 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V