UVY2V100MPD
CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVY2V100MPD
UVY2V100MPD Hakkında
Nichicon UVY2V100MPD, 10µF kapasitansı ve 350V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne uygun olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 1000 saatlik ömrü 105°C'de garantilidir. ±20% tolerans ve polar yapısı ile genel amaçlı elektronik uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan güvenilir bir kondansatördür. 10 kHz'de 102.4 mA ve 120 Hz'de 64 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 102.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 64 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V