UVY2GR47MED1TD
CAP ALUM 0.47UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY2GR47MED1TD
UVY2GR47MED1TD Hakkında
Nichicon UVY2GR47MED1TD, 0.47 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile güç kaynakları, filtering uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile belirtilen değerde üretilmiştir. 10 kHz'de 13.6 mA ve 120 Hz'de 8.5 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V