UVY2E330MPD1TD
CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY2E330MPD1TD
UVY2E330MPD1TD Hakkında
Nichicon UVY2E330MPD1TD, 33 µF kapasitanslı, 250V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 1000 saat ömrü 105°C'de garanti edilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 224 mA ve 120 Hz'de 140 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrolü devreleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 224 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V