UVY2E101MHD
CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY2E101MHD
UVY2E101MHD Hakkında
Nichicon UVY2E101MHD, 100 µF kapasitansı ve 250V rated voltage özelliklerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 1000 saat ömür garantisi 105°C'de sunmuştur. Ripple current toleransı 120 Hz'de 310 mA, 10 kHz'de 496 mA olarak belirtilmiştir. ±20% kapasitans toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 496 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 310 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V