UVY2D470MHD1TO
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY2D470MHD1
UVY2D470MHD1TO Hakkında
Nichicon UVY2D470MHD1TO, 47 µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ve 1000 saat ömür süresi (105°C'de) sunar. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 312 mA, 120 Hz'de 195 mA'dir. -40°C ile +105°C arasında çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik sistemlerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 312 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 195 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V