UVY2D100MPD1TD
CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY2D100MPD1TD
UVY2D100MPD1TD Hakkında
Nichicon UVY2D100MPD1TD, 10 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, Can paket tipi ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C sıcaklıkta 1000 saatlik ömür sertifikasına sahiptir. ±20% tolerans ve 91.2 mA @ 10 kHz yüksek frekans ripple akımı özellikleri ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 91.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 57 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V