UVY2D100MPD
CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY2D100MPD
UVY2D100MPD Hakkında
Nichicon UVY2D100MPD, 10 µF kapasitesine ve 200V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, geniş çalışma sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) stabil performans sunmaktadır. 1000 saat ömür süresi 105°C'de garantilenmiştir. ±20% toleransa sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 91.2 mA ve 120 Hz'de 57 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme sistemlerinde kullanılmak üzere uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 91.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 57 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V