UVY2C680MHD1TO
CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY2C680MHD
UVY2C680MHD1TO Hakkında
Nichicon UVY2C680MHD1TO, 68 µF kapasitansına ve 160 V nominal gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilen bu bileşen, geniş çalışma sıcaklık aralığı (-40°C ~ 105°C) ve 1000 saatlik ömür garantisi (105°C'de) ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 10 kHz'de 400 mA ripple current toleransı ve 120 Hz'de 250 mA kapasitesi, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme devreleri gibi birçok endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamasında kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans değeriyle belirtilen kapasitans değerleri standart elektronik tasarımları karşılamaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 400 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V