UVY2AR22MDD
CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY2AR22MDD
UVY2AR22MDD Hakkında
Nichicon UVY2AR22MDD, 0.22 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilime sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan polar bir kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimlenir. 105°C'de 1000 saat yaşam süresi ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışır. 10 kHz'de 6.8 mA ve 120 Hz'de 3.4 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. Radial Can kasa tipi ile paketlenmiştir. Ürün obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V