UVY2A471MHD1TN
CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY2A471MHD1TN
UVY2A471MHD1TN Hakkında
Nichicon UVY2A471MHD1TN, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile çalışan bu radial through-hole tipi bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığında kullanılabilir ve 1000 saat lifetime'a sahiptir. ±20% toleransla üretilen kondansatör, 10 kHz'de 1.0725 A ve 120 Hz'de 715 mA ripple current değerine dayanabilir. Güç kaynakları, filtreleme, depolama ve stabilizasyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0725 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 715 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V