UVY2A470MPD
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY2A470MPD
UVY2A470MPD Hakkında
Nichicon UVY2A470MPD, 47 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işlemede kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. Through-hole montaj tipine sahip olan UVY2A470MPD, 10 kHz'de 280 mA ve 120 Hz'de 140 mA ripple akım kapasitesi ile endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 280 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V