UVY2A222MRD
CAP ALUM 2200UF 20% 100V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVY2A222MRD
UVY2A222MRD Hakkında
Nichicon UVY2A222MRD, 2200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile tasarlanmıştır ve radial through-hole montaj türüne sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir ve 1000 saat ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 2.0125 A @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı ise 1.75 A @ 120 Hz'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devreleri gibi alanlarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.0125 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V