UVY1V470MDD
CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVY1V470MDD
UVY1V470MDD Hakkında
Nichicon UVY1V470MDD, 47 µF kapasitansı ve 35V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmesi mümkündür. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 1000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. 10 kHz'de 186 mA ve 120 Hz'de 93 mA ripple current kapasitesi olan bu bileşen, güç kaynakları, filtre devreleri, zaman gecikmesi uygulamaları ve diğer düşük frekans filtresi gereken elektronik cihazlarda yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 186 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 93 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V