UVY1V331MPD1TD
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY1V331MPD1TD
UVY1V331MPD1TD Hakkında
Nichicon UVY1V331MPD1TD, 330 µF kapasitanslı, 35V rated voltage ile çalışan radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole kurulum için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 120 Hz'de 350 mA ripple current kapasitesiyle, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı sayesinde DC devrelerinde etkin filtre ve dekouplaj kondansatörü olarak işlev görür.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 350 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V