UVY1V222MHD1TN
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY1V222MHD1TN
UVY1V222MHD1TN Hakkında
Nichicon UVY1V222MHD1TN, 2200 µF kapasitanslı, 35 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında stabil çalışmakta ve 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 1.449 A ve 120 Hz'de 1.26 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.449 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V