UVY1V102MHD1TO
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY1V102MHD1TO
UVY1V102MHD1TO Hakkında
Nichicon UVY1V102MHD1TO, 1000 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile tasarlanan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 1000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta destekler. ±20% toleransı ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 931.5 mA ve 120 Hz'de 810 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve consumer elektronik cihazlarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 931.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 810 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V