UVY1J330MED1TD
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY1J330MED1TD
UVY1J330MED1TD Hakkında
Nichicon UVY1J330MED1TD, 33 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile çalışan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasındaki geniş işletme sıcaklık aralığında 1000 saatlik ömür sunmaktadır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir. 10 kHz'de 200 mA ve 120 Hz'de 100 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% toleransı ile analog devreler, güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel sinyal işleme işlemlerinde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 200 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V