UVY1HR22MDD
CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY1HR22MDD
UVY1HR22MDD Hakkında
Nichicon UVY1HR22MDD, 0.22 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltajda çalışmaya uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through Hole montaj tipiyle PCB'ye doğrudan lehimlenir. -55°C ile +105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında ve 105°C'de 1000 saat yaşam süresi ile uzun ömürlü performans sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiş olan komponent, 10 kHz'de 5.8 mA ripple akımı taşıyabilmektedir. Parça durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V