UVY1H680MED
CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY1H680MED
UVY1H680MED Hakkında
Nichicon UVY1H680MED, 68 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, radial montaj tipi through-hole bağlantı sağlar. -55°C ile 105°C arası geniş çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 105°C'de 1000 saat ömür süresine sahip bu kondansatör, 10 kHz'de 300 mA ve 120 Hz'de 150 mA ripple akım toleransı sunar. ±20% tolerans ve polar yapısı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V