UVY1H330MDD
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY1H330MDD
UVY1H330MDD Hakkında
Nichicon UVY1H330MDD, 33 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, kontrol devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Sıcak ortamlarda 1000 saat ömür ile belirtilen bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilmektedir. 10 kHz'de 180 mA ve 120 Hz'de 90 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı için uygun, radial plastik kasa içinde paketlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 90 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V