UVY1H102MHD
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY1H102MHD
UVY1H102MHD Hakkında
Nichicon UVY1H102MHD, 1000µF kapasitanslı, 50V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilen bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 1000 saatlik yaşam süresi ile uzun vadeli uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilir. High frequency'de 1.0925A, low frequency'de 950mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynakları, invertörler, motor sürücüleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında filtreleme, zamanlamayı ve enerji depolama işlevlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0925 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 950 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V