UVY1H101MPD1TA
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY1H101MPD1TA
UVY1H101MPD1TA Hakkında
Nichicon UVY1H101MPD1TA, 100µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% toleransta sunulur. Through Hole montaj tipine uygun bu bileşen, -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 105°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunar. Low frequency'de 190 mA, high frequency'de 285 mA (10 kHz) ripple akım yeteneğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses işaret işleme, filtering ve timing devrelerinde yaygın olarak kullanılan bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 285 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V