UVY1E102MPD1TD
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY1E102MPD1TD
UVY1E102MPD1TD Hakkında
Nichicon UVY1E102MPD1TD, 1000 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25 V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipine sahip bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. 10 kHz'de 701.5 mA ve 120 Hz'de 610 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sağlanan ürün, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreleri ve düşük frekanslı uygulamalar gibi pek çok elektronik devrede yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 701.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 610 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V