UVY1E101MDD
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVY1E101MDD
UVY1E101MDD Hakkında
Nichicon UVY1E101MDD, 100 µF kapasitansı ve 25V voltaj derecelendirmesine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 1000 saat ömür süresi 105°C'de belirtilmiştir. ±20% tolerans değeriyle üretilir. 10 kHz'de 187.5 mA ve 120 Hz'de 125 mA ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri, filtre uygulamaları ve zaman sabiti devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 187.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 125 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V