UVY1C472MHD1TN
CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY1C472MHD1TN
UVY1C472MHD1TN Hakkında
Nichicon UVY1C472MHD1TN, 4700 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip olan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında güvenilir çalışma sunar. 1000 saatlik ömür (105°C'de) ile tasarlanmıştır. Through-hole montajı için uygun olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrelemesi, sinyal bağlantısı ve enerji depolama gibi görevlerde kullanılır. 10 kHz'de 1.725 A, 120 Hz'de 1.5 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Radial can paketlemesi ile dağıtılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.725 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V