UVY1A473MRD
CAP ALUM 47000UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY1A473MRD
UVY1A473MRD Hakkında
Nichicon UVY1A473MRD, 47000 µF kapasitans değerine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile tasarlanmış olup, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 1000 saatlık ömür süresi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 4.1055A ripple current kapasitesine (10 kHz) ve 3.57A ripple current (120 Hz) özelliklerine sahiptir. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.1055 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.57 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V