UVY0J683MRD
CAP ALUM 68000UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY0J683MRD
UVY0J683MRD Hakkında
Nichicon UVY0J683MRD, 68000 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 1000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, through-hole montaj tipi kullanır. 10 kHz'de 3.5305 A ve 120 Hz'de 3.07 A ripple current kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutup yönelimi gerekir. Ürün artık üretilmeyen (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.5305 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.07 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V