UVY0J473MRD
CAP ALUM 47000UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY0J473MRD
UVY0J473MRD Hakkında
Nichicon UVY0J473MRD, 47000 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt olarak lehimlenebilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 105°C'de 1000 saatlik ömür süresi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve düşük frekans uygulamalarında kullanılmaya uygundur. 10 kHz'de 3.197 A ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.197 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V